ربات مشاهده استوری انبوه

ربات مشاهده استوری انبوه

ربات مشاهده استوری انبوه 

ارسال استوری انبوه در اینستاگرام

مشاهده استوری انبوه  یا ربات مشاهده استوری انبوه چیست ؟

سلام دوستان نیاهل شعبانی هستم. امروز اومدم این خبر خوب رو بهتون بدم که برای اولین بار در ایران سیستم مشاهده استوری انبوه یا ربات مشاهده استوری انبوه  رو آماده کردیم . این سیستم به طرز وحشتناکی برای شما افزایش فالوور رو به همراه داره . در روش مشاهده استوری انبوه شما بسته به تعداد مشاهده استوری انبوه  میتونید جذب فالوور داشته باشید . من در مرحله طراحی که این ربات بازدید استوری انبوه رو تست گرفتم با مشاهده از 5 میلیون استوری تونستم در مرحله تست 3 هزار فالوور در یک روز جذب کنم . این سیستم به صورت میانگین برای شما 1500 تا 2000 فالوور واقعی جذب میکنه . در ادامه با من همراه باشید تا بیشتر در مورد سیستمی که طراحی ، شخصی سازی و بومی سازی کردم براتون توضیح بدم . 

لینک مشاهده این محصول برای خرید . روی همین دکمه آبی کلیک کنید

ارسال استوری انبوه در اینستاگرام 

خب سیستم ارسال استوری انبوه اینستاگرام چطور کار میکنه ؟  ببنید دوستان تو این برنامه که ربات استوری انبوه فعالیت میکنه به این صورته که اکانت شما از استوری های فراوانی بازدید میکنه . بستگی به پنلی که شما از ما خریداری میکنید داره . حالا بر فرض اینکه شما پلن پیشرفته روزی 5 میلیون بازدید استوری انبوه اینستاگرام رو از ما تهیه کردید ، ربات استوری انبوه میاد از چیزی حدود 5 میلیون پروفایل بازدید استوری انجام میده . حالا کسایی که از استوریشون بازدید شده براشون سوال پیش میاد که این کیه وارد استوری من شده و میاد به استوری من سر میزنه ؟ اون وقت شخص به پیج شما مراجعه میکنه و در صورتی که پیج و محتوای مناسبی داشته باشید شما رو فالو میکنه . در برسی های تست من از برنامه خودمون نتیجه ای که به دست اومد از 5 میلیون حدود 900 هزار بازدید از پروفایل ایجاد شد . و از این 900 هزار نفر حدود 2 هزار نفر پیج تست مارو فالو کردن . سیستم بازدید استوری انبوه  در پلن پیشرفته میتونی روزانه بین 1500 تا 3000 هزار فالوور رو برای شما به پیجتون جذب کنه . 

ربات بازدید استوری انبوه 

چه آیتمی هایی و تنظیماتی در بهبود عملکرد ربات مشاهده استوری انبوه دخیل میباشد ؟

ببنید دوستان در این سیستم ربات میاد از استوری ها بازدید میکنه . خب ؟ حالا اون صاحب پروفایل در برسی اینکه چه کسایی که استوریش رو دیدن اگر ببینه پروفایلی ناشناسه ممکنه رد بشه . اما اگه عکس پروفایل براش جذاب ، کنجکاو کننده و تاثیر گذار باشه حتمن اون رو به این وا میداره که از پروفایل دیدن کنه . پس یکی از آیتم های تاثیر گذار عکس پروفایله .  مورد دوم : بعد از اینکه شخص به پیج شما مراجعه کرد در صورتی که شما محتوای جذاب و مفیدی داشته باشید شخص شما رو فالوو میکنه . اگر محتوای بی کیفیتی داشته باشید این مقدار کاهش پیدا میکنه . حالا شاید بعضی ها بیان و این پیجشون رو ببندند که من خودم تست کردم بازم تاثیر افزایشی نداره . 

بالا بردن شانس جذب بیشتر در قابلیت مشاهده استوری انبوه

• گذاشتن عکس پروفایل جذاب و در ارتباط با شغل خود
  • انتخاب اسم پیج مناسب و ترغیب کننده برای ورود ادمین پیج ها به صفحه پروفایل شما
  • داشتن استوری هنگام فعالیت ربات مشاهده استوری
  • محتوا سازی مناسب داخل صفحه پروفایل پیج خود برای ترغیب کردن بیشتر در جذب فالوور

پس بصورت کلی میتوان تاثیر بازدید استوری به صورت انبوه را در موارد زیر تاثیر گذار دانست:

• بالا رفتن بازدید کننده استوری و هایلایت های شما
  • افزایش بازدید کننده صفحه پروفایل و بالا رفتن پروفایل ویزیت
  • افزایش فالوور واقعی و هدفمند
  • بالا رفتن لایک و ویو پست های موجود در پیج

چرا که بعد از مشاهده استوری دیگر پیج ها توسط پیج شما، اسم پیج شما در لیست فالوور های سین خورده برای آن استوری اضافه شده و همین امر باعث میشود تا ادمین آن پیج ترغیب شود و استوری شما را مشاهده کند یا بر روی عکس پروفایل و اسم پیج شما لمس کرده و وارد صفحه پروفایل شما شود.

جمع بندی

در حال حاضر اینستاگرام محدودیتی برای مشاهده استوری اعمال نکرده یعنی این که شما به تعداد دلخواه میتوانید استوری های دیگران را مشاهده کرده و احتمال جذب بازدید کننده بیشتری را تجربه کرده باشید.

اما خب مگر شما به صورت دستی میتوانید چه تعداد استوری در روز مشاهده کنید؟
قطعا مشاهده داستان ها در اینستگرام به تعداد بالا برای شما امکان پذیر نخواهد بود چرا که به غیر از مصرف اینترنت بالا باید برای آن زمان بگذارید اما در حال حاضر ربات هایی هستند که این فعالیت را برای شما انجام میدهند.

گفتیم در حال حاضر اینستاگرام محدودیتی برای مشاهده استوری تعیین نکرده که حتما در ماه های آینده به مانند محدودیت هایی که در فالو کردن یا لایک کردن پست ها اعمال شد برای این مورد نیز محدودیت هایی تعیین خواهد شد که میتوانید تا آن زمان از این قابلیت فوق العاده برای پیج خود استفاده کرده باشید.

لینک مشاهده این محصول برای خرید . روی همین دکمه آبی کلیک کنید

بلاک شدن در اینستاگرام

معرفی 5 راه کسب در آمد آنلاین

آموزش استفاده از استیکر چت اینستاگرام

استوری ,مشاهده ,پیج ,پروفایل ,  ,بازدید ,مشاهده استوری ,استوری انبوه ,ربات مشاهده ,برای شما ,بازدید استوری ,ربات مشاهده استوری ,مشاهده استوری انبوه ,برای مشاهده استوری , ارسال استوری انبوه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آشپزی اطلاعات عمومی دلنوشته های من تقدیم به پسرم فروش بیمه عمر در اصفهان دانلود فایل ایمن تصویر امرتات pingomatic خرید فالوور اینستاگرام مشاوره تحصیلی Gameline