معرفی 5 راه کسب در آمد آنلاین

راه های کسب در آمد آنلاین

ایده های کسب و کار اینترنتی

سلام عزیزان دلم. امیدوارم حالتان عالی و خوب باشه. نیاهل شعبانی هستم،متخصص کارآفرینی اینترنتی و قصد دارم سایت هایی که میتوانید با آنها کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید و به شما در راه اندازی کسب و کار اینترنتی کمک میکند را در این پست به شما معرفی میکنم . پس کارکردن با این سایت ها رو یاد بگیرید و با استفاده از اون ها درآمد های عالی کسب کنید . اگر روش‌های پولسازی اینترنتی را یاد بگیرید متوجه می‌شید کسب درآمد اینترنتی خیلی راحته و هیچ سرمایه اولیه یا دفتر کاری هم نمی خواد . پس با من در ادامه این مقاله همراه باش . 

1- سایت کسب درآمد کلیکی 

این سایت ها خیلی زیادن و معمولن توسط سایت آمازون اداره میشند مثل Amazon Mechanical Turk MTurk  . هر کس میتونه تو اونها عضو بشه و کارهای ساده ای رو باید انجام بده . کار اصلن سختی نیست . مثلن باید بین دو تا تصویر یکی رو انتخاب و تنها روش کلیک کنید . همین . و قرارم نیست انرژی زیادی مصرف کنید . میتونید این کار رو توی اوقات فراغتتون انجام بدید و فقط کلیک کنید . همون کاری که در روز تو اینستاگرام دارید 1000 بار انجام میدید و عککس رو لمس میکنید و لایک میکنید تصاویر رو . اگه توی این کار جدی باشید و روزی چند ساعت وقت بزارید میتونید ماهی 2000 دلار درامد داشته باشید . 

2- سایت های تولید محتوایی مثل Youtube

حتمن تا حالا نمیدونستی که با یوتیوب هم میتونی پول در بیاری . ببین دوست من تو این سایت ویدیو گذاشتن کاملن رایگانه و هیچ خرجی نداره . از طرفی اگر وقتی ویدیو داری اشتراک بگذاری و گزینه قبول تبلیغات رو روی ویدیو بزنی اون وقته که به ازای هر 1000 بازدیدی که از ویدیوهات انجام میشه این سایت بهت مبلغ 1 تا 3 دلار پرداخت میکنه . حالا حساب کن هر چی ویدیوهای بیشتر و جذاب تر بذاری چقدر میتونی درآمد کسب کنی . 

3- سایت elance.com

سایت Elance برای آنهایی که مهارت یا تخصصی تو هر زمینه ای دارند، فرصت‌های بی‌نظیری ایجاد می‌کنه که بتونند درآمد زایی خوبی داشته باشند . شما می‌توانید در زمان‌های آزاد‌تان پروژه‌های فریلنسری انجام دهید و به جای انجام اون کارها از راه دور  پول بگیرید. با کار در سایت Elance نه تنها نمونه کار‌هایی مستقل برای خودتان جور می‌کنید بلکه بعد از مدتی می‌بینید یک فهرست طویل مشتری برای‌تان جور شده است.

4. سایت‌ کسب درآمد عکس محور Fotolia

خب این فکر کنم به درد خیلی ها بخوره . اگر شما شوق و ذوق عکس گرفتن دارید و از اون دسته افرادی هستید که روزانه با موبایل خودتون از خیلی سوژه ها و مناظر عکس میگیرید اما جایی برای پول دراوردن از این عکس ها ندارید کافیه که عکساتون رو وارد این سایت کنید . و براش حتمن یک دسته بندی انتخاب کنید . حالا وقتی مثلن یک شخص تو این سایت سرچ کنه : عکس خیابون .  وقتی که عکس شما بیاد و شخض روش کلیک کنه و عکس شما دیده بشه این سایت به شما مبلغی رو پرداخت میکنه . 

5. دستیار افراد گرفتار در Zirtual

همه سایت‌های کسب درآمد دور محور عمومی فعالیت نمی‌کنند. مثلا سایت Zirtual  کار فکری زیادی از شما می‌خواهد در ازایش هم پول خوبی می‌دهد. افرادی که مشغله زیادی دارند در zirtual دستیارهای موقت استخدام می‌کنند تا کارهای روزمره‌ای که خودشان وقت انجام دادنش را ندارند را به سرانجام برسانند. دستیارها باید درباره موضوعی تحقیق کنند، برای مشغله‌های ریز و درشت کارفرما برنامه بریزند، قرار ملاقات‌هایش را تنظیم کنند، به ایمیل‌های او پاسخ دهند، فایل‌هایی را دسته بندی کنند یا به حساب کتاب مالی او برسند. شما با انجام این کارهای وقت‌گیر حدود ۱۱ دلار در ساعت پول در می‌آورید.

+ نوشته شده در چهارشنبه یکم آبان ۱۳۹۸ ساعت 0:22 توسط نیاهل شعبانی  | نظر بدهید

ساخت فروشگاه اینترنتی 1 ساعت

ساخت فروشگاه اینترنتی 1 ساعت

طراحی فروشگاه اینترنتی

سلام دوست من . امیدوارم حالت خوب باشه . اگر قصد داری فروشگاه اینترنتی داشته باشی یا اینکه سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی رو بدی قبلش بزار بهت بگم خودت راحت میتونی یک فروشگاه اینترنتی معمولی یا یک فروشگاه ایترنتی پیشرفته طراحی کنی . ما توی سایت طراحی دو سبک فروشگاه اینترنتی رو آموزش دادیم . قبلش بهت بگم که طراحی فروشگاه با وردپرس رو فراموش کنی . چون وردپرس اساسن یک اسکریپت وبلاگی هستش و برای فروشگاه طراحی نشده و فقط شما با یک ماژول چنین امکانی رو بهش اضافه میکنی که در دراز مدت سایتت رو خیلی سنگین میکنه و مشکلات فراوانی به وجود میاره که مجبور میشی کل سایت رو یا پاک کنی یا دوباره طراحی کنی یا بری سمت اسکریپت های دیگه . بهترین مدل طراحی فروشگاه اینترنتی با پرستاشاپ هستش که ما به شما آموزش دادیم . در زیر دو آموزش وجود داره . یکی رایگان و دیگری دوره پیشرفته که بهت پیشنهاد میکنم به جای پرداخت هزینه های سنگین طراحی سایت  این بسته ها رو استفاده کنی . 

آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای                     بسته آموزشی طراحی فروشگاه اینترنتی (مبتدی)

بلاک شدن در اینستاگرام

معرفی 5 راه کسب در آمد آنلاین

آموزش استفاده از استیکر چت اینستاگرام

,سایت ,رو ,طراحی ,کسب ,انجام ,    ,این سایت ,فروشگاه اینترنتی ,به شما ,طراحی فروشگاه ,طراحی فروشگاه اینترنتی ,ساخت فروشگاه اینترنتی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مراحل تولید فرش ماشینی اَثَر اخبار ایرانیان #هلیکوپتر2020 وبلاگ شخصی در مورد کار و امورات روزمره واژه دانلود برنامه اندروید فروشگاه اینترنتی طراحی نما شرکت فنی و مهندسی آریو نمای پاسارگاد